PARACETAMOL HASCO Czopki doodbytnicze 125 mg - 10 szt.
PARACETAMOL HASCO Czopki doodbytnicze 125 mg - 10 szt.

5,50 zł

PARACETAMOL HASCO Czopki doodbytnicze 125 mg - 10 szt.

PARACETAMOL HASCO Czopki doodbytnicze 125 mg - 10 szt.

lek
przeciwgorączkowe, przeciwbólowe

5,50 zł

  • Pojutrze u Ciebie
  • Dostawa od 0 zł
  • Metody płatności

Zobacz również

Zobacz wszystkie

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Atrybuty produktu

Kluczowy składnik:

  • Paracetamol

Problem:

  • ból o łagodnym i umiarkowanym nasileniu
  • gorączka

Dla kogo:

  • dla mężczyzn
  • dla dzieci
  • dla kobiet

Ostatnio przeglądane

Zobacz wszystkie